Apie projektą


 


Apie mus rašo spauda: straipsnis
 
  Naujos statybos namų kvartalo “Kudrėnai” projektą vystyti paskatino naujų ir šiuolaikiškų būstų stoka. Norisi, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę įsigyti taupų, elkologišką, iš šiuolaikiškų medžiagų ir šiuolaikiškomis technologijomis pastatytą ir pilnai įrengtą A+ klasės nuosavą būstą.
 
  2018 m. pirmas vystymo etapas buvo itin sėkmingas - pastatyti 6 namukai: du sublokuoti vienbučiai ir du atskiri vienbučiai. Juose jau laimingai gyvena žmonės.
  2019 m., antrame vystymo etape pradėti statyti 9 namukai: 3 atskiri vienbučiai ir 3 blokuoti vienbučiai, kuriuose suprojektuoti identiški 75m² ir 78m² būstai.
  Trečias etapas numatytas vėliau, identiškas antrajam, jo pradžios data dar nenustatyta.
 
***
  Visi namukai yra vieno aukšto, kiekvienas iš jų turi atskirą žemės sklypą, terasą (į projektą neįtraukta), nuosavo automobilio parkavimo vietą su pilnai sutvarkyta infrastruktūra. Teritorija yra aptverta, apšviesta, kas suteikia saugumą ir jaukumą.
  Namų erdvės suprojektuotos atsižvelgiant į eilę metų girdimus klientų poreikius: optimalaus būsto plote turėti didesnės erdvės pojūtį, atskiras poilsio zonas ir daug šviesos. Šie sprendimai optimaliai įgyvendinti mūsų būstuose - visi namo langai yra vitrininiai, svetainė yra sujungta su virtuvės zona su išėjimu į terasą, kas sukuria didesnės erdvės pojūtį; yra du atskiri miegamieji poilsiui ir darbui, atskiras vonios kambarys bei sandėliukas-inžinerinis mazgas.
 
***
  Šiuolaikiško namo sąvoka neatsiejama nuo šiuolaikiškų technologijų. Visi mūsų būstai aprūpinti apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemomis (pilnai įrengtų), kurios padės jums jaustis saugesniems ir galės būti stebimos ir valdomos iš bet kurios pasaulio vietos.
  Suprojektuotas oras/vanduo šildymo sprendimas yra pilnai automatizuotas ir taip pat galės būti stebimas ir valdomas nuotoliniu būdu ištisus metus. Įrengta vėdinimo sistema garantuos jums gryno oro tiekimą visoms patalpoms.
  Vienas iš pagrindinių šiuolaikinių būsto sąlygų/poreikių yra energinis taupymas. Visų namelių konstrukcija susideda iš skydų, kurie garantuoja aukštą šilumos naudingumo koeficientą, gerą namo sandarumą ir atitinkamus ekologinius standartus. Skydai pilnai surenkami gamykloje panaudojant aukščiausios kokybės ir aplinkai draugiškas sudėtines medžiagas, kad pasiekti norimą kokybės ir kainos santykį, bei reikalingą A+ klasės šilumos taupymo rodiklį.
 
***
  Norintiems būstą įsirenginėti patiems sudarytos visos galimybės - būstai parduodami ir ne pilnai įrengti. Dėl konkretaus namuko kainos ir dalinės apdailos išbaigtumo teirautis nurodytais kontaktais.